Objednajte sa na preventívnu prehliadku

Rozpoznanie zdravotného rizika môže zachytiť ochorenie v počiatočnom štádiu, ktoré je ľahšie liečiteľné a má lepšiu prognózu.

Preventívna prehliadka

Obsah preventívnej prehliadky

1. Registrácia a objednanie

Registrujte sa a staňte sa pacientom ambulancie DAPTI, s.r.o.,  počas ordinačných hodín zdravotná sestra s vami vyplní registračnú dohodu  alebo elektronicky na tomto odkaze. Následne je možné sa objednať na preventívnu prehliadku telefonicky na 052/23 88 204 alebo osobne počas ordinačných hodín.

2. Laboratórne odbery

Laboratórne rozbory krvi a moču poskytnú lekárovi diagnosticky cenné údaje o vašom zdravotnom stave. Zdravotná sestra vám tiež zmeria tlak, tepovú frekvenciu, výšku a hmotnosť. Zároveň vyšetrí váš zrak, farbocit a sluch.

3. Anamnéza

Lekár s vami prekonzultuje vašu osobnú, rodinnú a sociálnu anamnézu, subjektívne ťažkosti a návyky, aby sa dozvedel čo najviac o vašom zdravotnom stave a zdravotných rizikách.

4. Fyzikálne vyšetrenie

Lekár vás komplexne vyšetrí “od hlavy po päty”; medzi iným vyšetrí ústnu dutinu, krk, lymfatické uzliny, štítnu žľazu, srdcové ozvy, dýchanie, deformity chrbta a hrudníka, obličky, brucho, dolné končatiny na opuchy a kŕčové žily, vyšetrenie kože.

5. Vyhodnotenie zdravotného stavu

Diagnostický záver, doporučenia na zlepšenie a udržanie optimálneho zdravotného stavu, návrhy na ďalšie vyšetrenia, písomná záverečná správa.

Nezabudnite

Preventívna prehliadka je bezplatná v rozsahu stanovenom zákonom, podmienkou je sa objednať telefonicky na 0910 470 797 alebo osobne počas ordinačných hodín.